Screenshot 1

Nowe, zaawansowane modele Dash M200 i L200, stworzone we współpracy z firmą Stages Cycling, używane są przez profesjonalnych kolarzy szosowych z zespołu Team BikeExchange-Jayco.

Informacja prasowa

 

Giant i Stages Cycling z dumą ogłaszają wprowadzenie na rynek dwóch nowych liczników rowerowych z GPS. Dash M200 i Dash L200 są już dostępne za pośrednictwem globalnych sieci dystrybucji obu firm.

Dash 200 oferuje wspaniały, kolorowy wyświetlacz, mapy rowerowe i pełen zestaw funkcji treningowych. Automatyczne profile sprawiają, że Dash to najłatwiejszy w obsłudze licznik rowerowy, a aplikacja Stages Cycling zapewnia największe możliwości dostosowania na rynku z aż 12 polami danych na każdym ekranie.

Zgodność z Wi-Fi i nowa aplikacja Stages Cycling ułatwiają dodawanie treningów, tras i map do licznika Dash oraz synchronizację z aplikacjami innych firm, takimi jak TrainingPeaks czy Strava. Oba modele są wyposażone w mocowanie na ćwierć obrotu
i mogą wyświetlać dane w orientacji poziomej lub pionowej.

Licznik Stages Dash M200 cechuje kolorowy wyświetlacz 2,2 cala, 16 GB pamięci i masa 77 g. Większy licznik Dash L200 ma wyświetlacz 2,7 cala i waży 105 g.

Licznik rowerowy z GPS Dash z serii 200 to moduł trzeciej generacji firmy Stages. Jest to jednak pierwszy model stworzony we współpracy z firmą Giant. Oba są dostępne zarówno pod marką Giant oraz Stages Cycling i mają te same funkcje.

„Firma Stages od kilku lat współpracuje z Giant Group przy produkcji inteligentnych i komercyjnych rowerów stacjonarnych. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć tę współpracę o liczniki" – powiedział Pat Warner, pierwszy wiceprezes ds. produktów w firmie Stages Cycling. „Dzięki branżowemu doświadczeniu w rozwijaniu produktów Giant bardzo wzbogacił projekt, a Stages zapewnił fachową wiedzę z zakresu treningów i oprogramowania. Dzięki tej współpracy zapewniamy konsumentom doskonały produkt".

Licznik Dash przyczynił się już do World Tourowych zwycięstw zawodników sponsorowanego przez Giant zespołu Team Bike Exchange-Jayco. 

„Cieszymy się ze świetnej współpracy z zespołem firmy Stages i bardzo szanujemy to, co osiągnęli w ciągu ostatnich 10 lat" – powiedział Jeff Schneider, dyrektor ds. produktów i marketingu akcesoriów Giant. „Przy współpracy we wprowadzaniu na rynek nowej generacji liczników Dash obie firmy wykorzystały swoje mocne strony. Efektem tego są wiodące w swojej klasie liczniki, które zapewniają dokładne i odpowiednie dane jazdy dla całej gamy rowerów Giant, w tym dla naszej linii rowerów elektrycznych".